Країни і міста
Русский
Українська

Новомосковськ | Відпочинок в Новомосковську

 
Где жить ()
Где поесть ()
Чем заняться ()
 
 
Нажмите для отображения обьектов, расположенных близко друг к другу.
 
 
Где жить: Новомосковськ
 

Про місто

Місто Новомосковськ зручно розташувалося на правому березі річки Самари, яка є лівою притокою Дніпра. За свою вікову історію місто змінило багато назв - це і Самарь, Самара, Самарчик, Самарчик-Новоселиця, Новоселівка, Самара Катеринослав і в період 1782-1786р.р. воно було остаточно перейменоване в Новомосковськ.
Гордістю міста є памьятники деревьяної архітектури ХVІІІ-XIX сторіч Свято-Троїцький собор, який був побудований в 1778 році народним умільцем Якимом Погрібняком без єдиного цвяха, і Дзвіниця Свято-Троїцького собору, яку побудували після реконструкції собору в 1887 році.
Подождите идет загрузка...
Лучшие цены на сегодня
 

Чем заняться

Здоровье и красота
Транспорт
Для бизнеса
 

Фото

Фотографії (фото) Новомосковська Фотографії (фото) Новомосковська Фотографії (фото) Новомосковська Фотографії (фото) Новомосковська Фотографії (фото) Новомосковська Фотографії (фото) Новомосковська Фотографії (фото) Новомосковська Фотографії (фото) Новомосковська Фотографії (фото) Новомосковська

Погода в Новомосковську
Сегодня:

...

Завтра:

...

Погода на 4 дні
 
Відгуки
Гудзон (GoodZone)
Все на уровне:)

Очень вкусная еда в ресторане, отличный Спа, вежливый персонал, комфортные номера, с детками одно удовольствие находиться в этом отеле!

 
Гудзон (GoodZone)
Понравился отдых

Отличное место для проведения отдыха! Комфорт - вот, что приносит этот отель. Расположение за городом, территория отеля и

 
Гудзон (GoodZone)
Очень нравиться этот отель

Очень красивая территория отеля. Для тех, кто еще не был в этом отеле - советую обязательно посетить, и он станет вашим любимым.

 
 
 
 
 
 
Погода в Україні Цікаві місця України Онлайн бронювання готелів
Незабаром. Просування готелів Рекламодавцю Вебмастеру Вхід для готелів Map
Копіювання матеріалів з даного сайту допускається тільки з письмового дозволу редакції
© 2018 nezabarom.ua
Всі права захищені