Країни і міста
Русский
Українська

Піщанка | Відпочинок у Піщанці

 
Где жить ()
Где поесть ()
Чем заняться ()
 
 
Нажмите для отображения обьектов, расположенных близко друг к другу.
 
 
Где жить: Піщанка
 

Про місто

Село Піщанка знаходиться в Новомосковському районі Дніпропетровської області. Піщанка розташована на лівому березі річки Самара, у місці впадання в неї річок Піщанка і Підпільна. Це невеликий населений пункт, за даними на 2001 рік чисельність його населення склала трохи більше 4 тис. осіб. Поруч із селом проходять автотраси М-04 (E 50) і М-18 (E 105).

Історія села розпочинає свій відлік з 1734 року, коли на цих землях почали селитися люди, які обслуговували господарство Самарсько-Пустельного Мінільского монастиря. Тоді це місце називали Чернеча Слобода. Назва Піщанка вперше з`являється в 1778 році в межівих книгах Чернецького монастиря. Пізніше цю місцевість обрали для свого розташування козаки Запорізької Січі.

У центрі Піщанки розташований храм святого Архистратига Михаїла. У селі функціонує швейна фабрика, свиноферма, розарій, будинок культури, а також бази відпочинку та туристичні комплекси. Як і більшість невеликих українських сел, віддалених від великих промислових об`єктів, Піщанка являє собою екологічно чистий, тихий і спокійний куточок. Село стане відмінним притулком для туристів, які наддають перевагу природній красі, а не урбаністичним пейзажам.
Подождите идет загрузка...
Лучшие цены на сегодня

 
Найближчі населені пункти
Дніпро   Дніпродзержинськ   Кривий Ріг   Нікополь   Новомосковськ   Павлоград  
 
 
 
 
 
Погода в Україні Цікаві місця України Онлайн бронювання готелів
Незабаром. Просування готелів Рекламодавцю Вебмастеру Вхід для готелів Map
Копіювання матеріалів з даного сайту допускається тільки з письмового дозволу редакції
© 2018 nezabarom.ua
Всі права захищені