Добавить отзыв

 
 
Незабаром →  Украина →  Черкасская область →  Умань →  Отели →  Умань
 
Подождите идет загрузка...

Отель Умань / Умань

Отель, Отель, Умань, Умань, Центральная Украина
Нормально, 3.6 из 5
ул. Советская, 7
 
 
 
Номера и цены (6)
 
Период отдыха:
Очистить даты
Показывать цены в: грн. | дол. | руб. | евро
 

Улучшенный Стандарт с кухней
В данный момент нет информации о ценах или гостиница не работает сейчас.
Улучшенный Стандарт с джакузи
В данный момент нет информации о ценах или гостиница не работает сейчас.
Улучшенный Стандарт
В данный момент нет информации о ценах или гостиница не работает сейчас.
Стандарт 2-х местный
В данный момент нет информации о ценах или гостиница не работает сейчас.
Эконом 3-х местный
В данный момент нет информации о ценах или гостиница не работает сейчас.
Эконом 2-х местный
В данный момент нет информации о ценах или гостиница не работает сейчас.
Дополнительная информация:
В стоимость номера не входит городской (туристический) налог. Для граждан Украины в размере 20,87 грн/сутки, для граждан других стран в размере 104,33 грн/сутки.

Отзывы (7)
Нормально, 3.6 из 5
оценка по 7 отзывам

Общая оценка отеля:
Умань
3,6
 
Рекомендован для отдыха:
вместе с друзьями (2 отзыва)
семье с детьми младше 3-х лет (1 отзыв)
зрелой паре (1 отзыв)
семье (1 отзыв)
одинокому путешественнику (1 отзыв)
группе коллег (1 отзыв)
семье с детьми старше 3-х лет (2 отзыва)
молодой паре (2 отзыва)


 - Номер (3,3)
 - Инфраструктура (3,6)
 - Чистота (4)
 - Сервис (3,8)
 - Питание (4)
Отель Умань (Умань) 3,6 из 5 на основе 7 отзывов туристов
 
 
Просто жах
2,8
 

не рекомендовано для отдыха

 - Номер
 - Инфраструктура
 - Чистота
 - Сервис
 - Питание
 

Відпочивав недавно в м. Умань та ночував в даному готелі в номері № 239. Саме перше враження складається, коли заходиш в готель і тебе зустрічає зовсім не професійний адміністратор, молода дівчинка, яка чомусь постійно хіхікає. Таке враження, ніби обкурилась. Другий цікавий факт - це політика готелю. Ти оплачуєш номер, а після цього платиш ще 100 грн. Запитав для чого? Відповідь прозвучала в такому роді, ніби-то це примхи власників і з Вас можуть зняти штраф за куріння в номері, або ще щось.... Тобто, коли є бажання покоївки до Вас придертися - Ви можете заплатити штраф 100 грн. Ми були чемні, і нам потім тих 100 грн. повернули.
На території готелю можна поставити на ніч автомобіль. Це коштує 10 грн., але охоронювана стоянка – це дуже голосно сказано. Щоб заїхати туди потрібно об’їхати готель по таких ямах, що серце кров’ю обливається, коли їдеш. Потім заїжджаєш в малесенький дворик, котрий закривається захисними ролетами розташованими під аркою. Для мене був шок: не досить того, що я ледве втиснувся своєю легковою машиною, з потугами припаркував її, то склалося враження, що я попав на смітник. І що цікаво, власники знову жмоти, одна камера на всю стоянку. Моя машина стояла посередині і то вона в камеру не попала. Напевно камера направлена на купу вугілля в куті – щоб хтось не вкрав. Ще один момент – на другому поверсі, де я поселився, знаходиться біля 30 номерів. В дворі будинку поміщається приблизно 15 машин, в притирку. Цікаво, куди люди ставлять свій автотранспорт, або там люди не живуть.
Поселився в номер і отримав декілька шокуючих факторів. Не думайте люди, я часто їжджу у відрядження, тому побачив готелі по всій Україні від дорогих номерів до економ-класу. Отже, перший раз за життя я не побачив до комплекту рушників мила та шампуню. Власники готелю скоріше всього нечупари і не люблять митися, тому так само вважають, що люди, які будуть ночувати в готелі, своїм природнім амбре не будуть заважати іншим. Взяв пульт до телевізора, знов шок, відділення для батарейок перев'язано гумкою для грошей. Враховуючи, що такий пульт коштує 40-50 грн., а якщо хтось зламав задню кришечку для відсіку батарейок і за неї заплатив вищевказані 100 грн., то власники готелю економлять не тільки на шампуні та милі, але й на пульті котрий коштує третю частину вартості номера економ-класу. Ладно, включив телевізор, знов шок - зображення сніжить, що дивитись практично неможливо, тут пояснювати не можу... Вирішив відвідати туалет - чисто, але ручки бовтаються на шурупах - жах.
Відвідав душову – 4 кабінки на більше 20 номерів, чисто, гарно. І тут настає саме цікаве, за що я «полюбив» готель «Умань». Лягаю спати, жарко – відкриваю вікно і знову шок. НАГОЛОШУЮ ВІКНА ДАНОГО НОМЕРУ ВИХОДЯТЬ В ДВІР ГОТЕЛЮ. В дворі готелю працюють потужні кондиціонери, котрі забезпечують люкс та напівлюкс номери помірним кліматом. Мій номер економ класу, тому кондиціонер не передбачений, не жаліюсь, а констатую факт. Тому при відкритому вікні стоїть такий гул ніби- то в дворі завели два трактори Т-150. Зачиниш вікно - жарко, але можна спати, відчиниш вікно – трошки прохолодніше, але спати неможливо, вибирай сам спати-чи не спати….
Ще один момент – в мене зріст 181 см., на ліжку на якому я спав ноги звисали починаючи від щиколоток. Думаю, що даний номер передбачений для людей ростом десь біля 170 см., для тих хто більше спати буде не зручно.
Встав в 6:30 год., знов шок – світла немає. Подзвонив до адміністратора, сказала, що світла не має у всьому готелі. Я думаю, що економія. Сходити в туалет та помитися потрібно чекати до 7:00 год. ранку – хто хоче скоріше поїхати до дому поїдуть з нечищеними зубами та сходять в туалет в напівтемряві.
Зранку дружина захотіла здійснити бойову розкраску обличчя. Знову шок – дзеркало повішано біля шафи над тумбочкою. Щоб накраситися, потрібно було лівим плечем притулитися до стіни, а праву ногу задерти для рівноваги.

 
 
Віктор, Июль 2016, Молодая пара
 
Отзыв оставлен: 31.07.2016 14:58
 
 
Оставленные отзывы и комментарии отражают субъективное мнение их авторов и публикуются с сохранением авторской орфографии и пунктуации. Мнение автора может не совпадать с мнением nezabarom.ua.