Країни і міста
Русский
Українська

Канів | Відпочинок в Каневі

 
Где жить ()
Где поесть ()
Чем заняться ()
 
 
Нажмите для отображения обьектов, расположенных близко друг к другу.
 
 
Где жить: Канів
 

Про місто

Канів є містом обласного підпорядкування Черкаської області. Стародавній Канів розміщувався на горі Московка. Повз міста по Дніпру йшли на південь і на північ торгові судна. Тут проходив великий шлях з варяг у греки, який був важливою торговою артерією Російської держави. Канів був не тільки фортецею, яка височіла на горі Московка, але і ланцюгом поселень, культових споруд, укріплень, що тяглися вздовж узбережжя Дніпра.

Канів є одним з найстаріших міст України, загальновизнаною святинею , де покоїться прах геніального сина українського народу Т.Г.Шевченка, якому направлені потоки національного паломництва зі всього світу.
Історія Канева пов'язана з історією Давньокиївської держави і формуванням українського козацтва.

Тарасова гора, Успенський собор, Музей народно-декоративного мистецтва, Пам'ятник героям бронепоїзда, Канівський природний заповідник, Історичний музей, Шевченкова алея - всі ці пам'ятки заслуговують того , щоб відвідати місто .

Відпочинок в Каневі це можливість ознайомитися з величезною кількістю пам'яток історії , культури , архітектури та природи.
Подождите идет загрузка...
Лучшие цены на сегодня
 

Чем заняться

 

Фото

Фотографії (фото) Канева Фотографії (фото) Канева Фотографії (фото) Канева Фотографії (фото) Канева Фотографії (фото) Канева Фотографії (фото) Канева Фотографії (фото) Канева Фотографії (фото) Канева Фотографії (фото) Канева

 
Найближчі населені пункти
Умань   Черкаси   Чигирин  
 
 
 
 
 
Погода в Україні Цікаві місця України Онлайн бронювання готелів
Незабаром. Просування готелів Рекламодавцю Вебмастеру Вхід для готелів Map
Копіювання матеріалів з даного сайту допускається тільки з письмового дозволу редакції
© 2020 nezabarom.ua
Всі права захищені