Країни і міста
Русский
Українська

Соледар | Відпочинок у Соледарі

 
Где жить ()
Где поесть ()
Чем заняться ()
 
 
Нажмите для отображения обьектов, расположенных близко друг к другу.
 
 
Где жить: Соледар
 

Про місто

Про місто: Соледар - місто соляного промислу, знаходиться в Донбасі - потужному промисловому регіоні північно-східної частини України, при впадінні річки Мокрої плотви в Бахмут (притока Сіверського Донця). На місці сьогоднішнього Донбасу знаходився стародавній світовий океан (250 млн. років тому) і в міру настання суші почало зароджуватися соляне родовище.
Як дістатися : Від Донецька до Следара можна доїхати за 2:00 рейсовим автобусом, в від Артемівська - за 20 хвилин. Від Києва до Соледара відстань становить 699 км (залізницею), 755 км (автошляхами, траса Е-40). Найзручніше добиратися до міста громадським транспортом через Артемівськ. Доїхати до Соледара з Донецька (саме це місто найзручніше вибрати в якості відправної точки для огляду Донбасу) можна рейсовим автобусом.
Пам`ятки : багатство соляних печер представлені справжніми витворами мистецтва. Вражають красою і незвичністю 6-метрова зелена ялина і соляна пальма Мерцалова. Тут діє соляна церква і спелеосанаторій. Під час екскурссіі по підземних соляних коридорах можна зустріти соляних гномів, шахтарів, пограти в футбол на соляному футбольному полі, відпочити і випити що-небудь зігріваючий в соляному кафе, подивитися фільм про історію соляних шахт. Не тільки захоплюючою, але ще й корисною буде екскурсія по соляним печер, так як через відсутність температурних перепадів (стабільно +14 ° C). створюється особливий мікроклімат. Повітря, насичений мікрочастинками солі, цілюще впливає на організм людини. Екскурсію в Соледар можна обьєднати з екскурсією по Артемівському заводу шампанських вин (з дегустацією), що знаходиться по сусідству.
Де поїсти : приїжджаючи в Соледар на одноденну екскурсію, про харчування слід подбати заздалегідь, узявши з собою все необхідне. Проживаючи у місті триваліший період, харчуватися можна в кафе санаторію Соляна Симфонія Житло: невеликий вибір житла представлений по-годинний орендою квартир і апартаментами спелеосанаторію Соляна Симфонія.
Подождите идет загрузка...
Лучшие цены на сегодня
 

Чем заняться

Места отдыха
 

Фото

Фотографії (фото) Соледара Фотографії (фото) Соледара Фотографії (фото) Соледара Фотографії (фото) Соледара

 
Відгуки
Соляна Симфонія
Просто кошмар!

Рынок,в другом конце города.Там мы покупали очень вкусные помидоры.В самом помещении нравиться нечему.Оттуда хочется просто удрать.

 
Соляна Симфонія
Лизали соль? Конечно, да!

Спуск в шахту - 300 метров. Это целой город под землей. Номера простые, но чистые. Соль очень соленая.

 
Найближчі населені пункти
Артемівськ   Єнакієво   Макіївка   Словьянськ   Донецьк  
 
 
 
 
 
Погода в Україні Цікаві місця України Онлайн бронювання готелів
Незабаром. Просування готелів Рекламодавцю Вебмастеру Вхід для готелів Map
Копіювання матеріалів з даного сайту допускається тільки з письмового дозволу редакції
© 2020 nezabarom.ua
Всі права захищені