Країни і міста
Русский
Українська

Курорти України

Незабаром /  Курорти України

Курорти України

Крим

Крым
Крим - улюблене місце відпочинку мільйонів туристів і мандрівників. Самою природою він створений для відпочинку і оздоровлення всіх, хто приїжджає сюди в гості. Багатюща історія, величезної кількості історичних цінностей, реліквій і просто унікальних творінь природи й людини: Чорне море, унікальний клімат, прекрасні гірські і степові пейзажі, чудові пляжі, комфортабельні готелі і різноманітність розваг, і все це - Крим!

Карпати

Карпаты
Карпати - ідеальне місце відпочинку, як для поціновувачів природи, так і для любителів активного відпочинку. Чудові пейзажі, густі ліси, прозорі озера, вируючі водоспади - все це зібрала для вас природа в одному куточку під назвою Карпати. Санаторії, пансіонати, комфортабельні садиби, прекрасні гірськолижні схили, різноманітність розваг - те, чим багаті Карпати!

Азов

Азов
Азовське узбережжя - улюблене місце відпочинку батьків з дітьми. Чисте, безмежне море, широкі піщані пляжі, гарячий пісок, цілющий клімат робить курорти Азовського моря ідеальними для літнього відпочинку.

Чорноморське побережжя України

Черноморское побережье Украины
Курорти Чорноморського узбережжя з кожним роком привертають все більшу кількість відпочиваючих. Тут Ви знайдете унікальне поєднання свіжою, чистою природи і добре розвиненої інфраструктури розваг. Херсонська, Миколаївська та Одеська області в повній мірі нададуть Вам яскравий і комфортний відпочинок.

Шацькі озера

Шацькі озера
Шацькі озера - група з понад 30 озер в Любомльський та Шацьких районах Волинської області, у межиріччі Прип'яті та Західного Бугу. Шацькі озера розташовані серед лісових масивів, в яких ...

Онлайн бронювання готелів в Україні

Крим, Карпати, Азов, Чорноморське побережжя України, Шацькі озера

Пам'ятки України
Опис, фотографії, історія

У допомогу туристові:
Прогноз погоди в Україні
Великі міста і курорти України
Бронювання готелів
Бронювання готелів і апартаментів
Економія 3% на відпочинок
Погода в Україні Цікаві місця України Онлайн бронювання готелів
Незабаром. Просування готелів Рекламодавцю Вебмастеру Вхід для готелів Map
Копіювання матеріалів з даного сайту допускається тільки з письмового дозволу редакції
© 2021 nezabarom.ua
Всі права захищені